Srpen 2011

Opalování

28. srpna 2011 v 20:38 | Princ Lawrence II. Lohikärmský (Hiroko)
A je po tropech.
Hurá!
Upřímně nemám taková verda moc v lásce. Má země leží více na severu a i v létě je u nás chladno. Vím jak se zahřát, ale o chlazení nevím zhola nic. Většinou takto horké dny prospím, ale dneska jsem se bavil s Hiroko a ona mě poprosila o fotky mého "opalování". Nevím, co jí na mém opalování příjde tak zajimavého, ale svolil jsem. No proč by ne?

Tajemství pana Tele(ho :D)

19. srpna 2011 v 13:34 | Princ Lawrence II. Lohikärmský (Hiroko a pan Tele) |  Tématické večery
Poslední týden jsem sdílel své lože s panem Teletem (Telem, nevím) a téměř každý den jsem se probouzel s mokrýma nohama a tak jsem se rozhodl, že tomu, pokud neupadnu do svého "dělamůžoustřílet" spánku, příjdu na kloub.


Byla hluboká noc (i když zase ža tak hluboká taky nebyla, bylo k osmé večerní a Lawri se rozhodl, že hodinka pro krásu před spaním se počítá) a princ Lawrenc si spinkal ve své oblíbené poloze "bok/bříško a tlapka pod hlavou.

Čajový dýchánek

13. srpna 2011 v 23:42 | Dle diktování před spaním sepsala Hiroko (oddaná poddaná) |  Kouzelně
Hiroko mě vodívá téměř všude s sebou. Takže se podívám tu tam, tu onam, byl jsem dokonce i v nemocnici! Šel jsem tam tehdy rozveselit spolužačku Báru a musím říct, že se mi to i povedlo. Nikdo neodolá hebkosti mojí pokožky. *Hiroko sleduje, jak si Lawri přejedu dlaní po předloktí a jen tak tak odolá* A pak jsem viděl Shinnyu a vlastně jsem byl dlouho středem pozornosti, lidi jsou TOLIK zvědaví..
Dneska, když jsme čekali na kamarády, nabídl Hiroko nějaký milý pán víno (Hiroko: v litrové plastové flašce) a pak prošel další pán, bez vína, ale ten mě pochválil, že jsem moc krásný. Akorát si nejsem jistý, jestli věděl, že já jsem ON, říkal "bábika", ale mile se usmál, budiž mu tedy odpuštěno. A pán s krabicovým vínem v plastové flašce pak chválil i Astaroshe-san, která měla hromadu odvahy a přijela v .. nevím, jak se tomu říká, ale běhala v tom i na AnimeFestu, byla krásná..
V čajovně to bylo moc príma, dali jsme si medovník a Hiroko ač toužila po černém čaji vybrala nakonec zelený, Genmaichu, který se dělá s praženou rýží a je moc dobrý.

Celá krása léta

6. srpna 2011 v 23:06 | Lawrenc II. Lohikärmský (a malá výpomoc od Hiroko) |  Kouzelně
K létu přeci patří květiny.
Něžné sedmikrásky krášlí sice zahrady téměř od jara do podzimu, ale líbí se mi. Tyhle navíc byli blizoučko u sebe, jakoby si chtěli šeptat a povídat.

Řasy

4. srpna 2011 v 16:06 | Lawrenc II. Lohikärmský (a malá výpomoc od Hiroko) |  Kouzelně
Nastala změna. (Hiroko dodává: a už druhé rozebrání, tentokrát však jen hlavy..^^")
Hiroko se podařilo polámat řasy na mém pravém oku, kdyby to bylo levé tak je to pochopitelné (tam mám totiž patku a jak ona se pořád snaží šoupnout ji za ucho..), ale ona to udělala na pravé straně. Nepochopím, jak se jí to mohlo podařit. Každopádně si tak způsobila další starosti a práci, kterou se snažila oddálit jak nejvíc to šlo.
Výměna řas.
Už jednou učinila marný pokus (Hiroko: A málem umřela hůzou, když jsem Lawrence šmrábla v obličeji, naštěstí to dobře dopadlo..:-)), ale teď už se to nedalo odložit.Víc ne.
A tak mám nové řasy. Dokonce hustší, protože je Hiroko nainstalovala ve dvou řadách. Moc s mi to takhle líbí. (Hiroko: Má taková něžnější výraz..^^)
Možná, že změnu ani nepostřehnete, ale pro Hiroko je to další úspěšný krok (Hiroko: hned po převazu, ale ten nebyl tak úspěšný a byl mnohem drsnější.. mé ubohé ruce to rozdýchavala ještě půl dne..), jsem zvědav, co bude dál?!


Je to pravda rozmazané, ale tady jsou nelíp vidět ty nové řasy..:-) Oproti původním jsou sice kratší, ale hustší. *odbivuje svůj odraz v zrcadle*

Plyšový večer

1. srpna 2011 v 21:07 | Lawrenc II. Lohikärmský (a malá výpomoc od Hiroko) |  Tématické večery


*přihlouple se směje tomu, jak se Hiroko praštila do hlavy* Tak plyšový večer..♥Zápis pátý

1. srpna 2011 v 19:36 | Lawrenc II. Lohikärmský |  Princův deník
Princ Lawrenc, zápis pátý:
Tak Hiro už je odmaturovaná a pejsek má stehy venku. Obě věci vyšli skvěle a Hiro slibuje, že začne šít. Tak jí držte pěsti, aby si nci neudělala...

Zápis čtvrtý

1. srpna 2011 v 19:32 | Lawrenc II. Lohikärmský (a malá výpomoc od Hiroko) |  Princův deník

Princ Lawrenc, zápis čtvrtý:
Marilyn Manson se mi dnes ráno zdál jako šílený idiot, co nemá vůbec žádný smysl pro krásu (a nechápal jsem, jak může Hiroko z jeho hlasu a zjevu vrtět ocáskem). Teď po několika hodinách nepřetržitého vysílání jeho klipů (a snahy nalézt nějaký koncert ve formátu .avi, protože doma žádný není) si myslím, že je to úžasný zpěvák, s úžasnou postavou a příjemně ulítlými klipy. Líbí se mi ve Sweet dream, kde pobíhá jen v kraťoučké sukničce (Hiroko tvrdí, že je to baletní úbor, ale nejsem si jistý..) i v některých dalších klipech. Je to velmi pěkný chlap. *tváří se nevinně*

Hiroko, dodatek:
Jsem bonzák a jsem na to náležitě hrdá!
Tuhle jedeme už asi dvě hodiny v kuse..


Lawri se na to nedívá, ale nakonci mi vždycky panovačně přikáže klip zapnout, protože je tam záběr na to, jak nějaká paní (asi, ale kdo ví, Mary tam má taky červeně nalakované nehty..DX) mu strká prsty do tlamičky a vůbec je to celé takové... Lawri u toho má blažený výraz a přivýrá oči podobně jako Mary v klipu.., hm, že by vzpomínky na VŮDCE?? Jdu to z něj vypáčit..D: (Neb Maminka touží hrát Rybičky..Závislák..!..XD)

Zápis třetí

1. srpna 2011 v 19:22 | Lawrenc II. Lohikärmský |  Princův deník
Princ Lawrenc, zápis třetí:
Lawrenc: *lehce zděšeně* Zežloutly mi první dva prsty pravé ruky a třestí se tváří, že by se nejraději přiznal. Hiroko, čím to je? Na tvoje bonbóny jsem nešahal!
Hiroko: Já ti pořád říkám, že nemáš kouřit! Kdybys mě poslouchal, nic by ti nežloutlo!
Lawrenc: Ale když tyhle TOLIK voní... *pochopení pro Holmese, Watsona a jejich voňavé turecké cigarety*
Hiroko: A to jsem z tebe chtěla mít nekuřáka. *vzdech*

Nadpozemsky krásný

1. srpna 2011 v 19:17 | Lawrenc II. Lohikärmský (a malá výpomoc od Hiroko) |  Ukňučené
Třetí fotka svrchu.. S Lawrim slintáme! :-D (Speciálně pro paní Shinnyu)