Čajový dýchánek

13. srpna 2011 v 23:42 | Dle diktování před spaním sepsala Hiroko (oddaná poddaná) |  Kouzelně
Hiroko mě vodívá téměř všude s sebou. Takže se podívám tu tam, tu onam, byl jsem dokonce i v nemocnici! Šel jsem tam tehdy rozveselit spolužačku Báru a musím říct, že se mi to i povedlo. Nikdo neodolá hebkosti mojí pokožky. *Hiroko sleduje, jak si Lawri přejedu dlaní po předloktí a jen tak tak odolá* A pak jsem viděl Shinnyu a vlastně jsem byl dlouho středem pozornosti, lidi jsou TOLIK zvědaví..
Dneska, když jsme čekali na kamarády, nabídl Hiroko nějaký milý pán víno (Hiroko: v litrové plastové flašce) a pak prošel další pán, bez vína, ale ten mě pochválil, že jsem moc krásný. Akorát si nejsem jistý, jestli věděl, že já jsem ON, říkal "bábika", ale mile se usmál, budiž mu tedy odpuštěno. A pán s krabicovým vínem v plastové flašce pak chválil i Astaroshe-san, která měla hromadu odvahy a přijela v .. nevím, jak se tomu říká, ale běhala v tom i na AnimeFestu, byla krásná..
V čajovně to bylo moc príma, dali jsme si medovník a Hiroko ač toužila po černém čaji vybrala nakonec zelený, Genmaichu, který se dělá s praženou rýží a je moc dobrý.
Co se mého oblečení týče, Shinnya-chan byla nadšená, moc se jí líbím, občas mám pocit, že by mě nejradši sbalila a odjela se mnou domů (možná by se mnou utekla i na sever, to nevím). Hiroko se tváří, že to nepřichází v úvahu a že jsem její. Tsche, já nejsem ničí, já jsem svůj, a možná trošku mého Vůdce..^^ *zasněný výraz*
A můj outfit! Netušil jsem, že by mi mohla žlutá tolik slušet. Hiroko to spíchla včera, když se vrátila z výletu (na který šla beze mne, naštěstí, protože pršelo). A taky jsem dostal šátek. Líbí se mi, ale Šáren tvrdí, že vypadám jako husopaska.. Hiroko se líbí a mně celkem taky, tak nevím, co bych se tím trápil. Zjistil jsem, že se mi líbí klamat lidi. Hihi, ale prokazatelně jsem chlapec! Ano, vážně. To, že mám jemný obličej a oblečení, co by si na sebe normální smradlavý chlap nevzal, ještě neznamená, že jsem dívka, ne?! Ano! Jsem krásný!

A teď už půjdu spát, jsem unavený. (Hiroko dodatek: Vavřineček mi to nadiktoval asi v osm hodin večer a pak zalehnul do mích peřin, byl vážně unavený..^^)

Zbytek není tak podstatný, měl jsem ještě tříčtvrťáky a botičky..^^

Takže prý selka.. T_T *zakrývá smích*

Má krátkou rukojeť, je to škoda, jinak by šel se mnou, takhle byl jen na zapózování.. *Hiroko rychle špelí, jak to udělat, aby byl princ spokojený*

Hiroko: *culí se* moje oblíbená je taková "Ahoj, jmenuji se Lawrenc II. a jsem princ, nechceš pro mě pracovat?". Vzpomínky..^^

A pak asi další čtyři fotky navíc v galerii (jsou s efektem, kde ta žlutá vypadá víc jako ta žlutá, která na tom doopravdy je, ikdyž už je to trošku víc.. Hm, pochopitelná věta, že?)

PS: Ten šátek prý mám k svátku (bylo Vavřince).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roderik Galant Roderik Galant | 14. srpna 2011 v 1:55 | Reagovat

Vida, jak je Hiroko šikovná. :-) Chválím. A ten šperk vypadá taky moc pěkně.
Ještě mám dotaz: Hiroko tě nosí na rukou (tím teď myslím venku)? Nebo v tašce? Na rukou to musí pro takového prince příjemnější. :-)

2 Lawrenc II. Lawrenc II. | 14. srpna 2011 v 13:27 | Reagovat

Ze začátku mě vždycky nosila v tašce (úzkostlivost, hrůza, že by se mi mohlo něco stát), teď už jen pokud jedeme daleko a autobus nebo vlak je přecpaný, jinak vždycky na rukou. Je to vážně příjemnější a navíc zavírání do tašky je i ztráta času. A to, že mě nezavírá má taky ještě jisté "chlubící" důvody.

A ten "šperk", to je taky veselá historka. Vlastně to byla cingrlátka na návlečcích na nohy, jenomže Hiroko se nelíbili (respektive ji brzy omrzeli), takže to dopadlo takhle.. :-)

3 Leesil Leesil | 14. srpna 2011 v 15:46 | Reagovat

Páni, Lawrimu to sluší! Tedy já si myslím, že budu na Edu úzkostlivá až moc. Já už taková jsem, takže my cestovat "jen tak" nejspíš nebudeme.

4 Roderik Galant Roderik Galant | 14. srpna 2011 v 17:03 | Reagovat

A jak se tak lidé obecně dívají na malého prince a jeho nosiče? :-) Výše už to sice bylo naznačeno, ale to byl jeden člověk, že jo.

5 Lawrenc II. Lawrenc II. | 14. srpna 2011 v 20:32 | Reagovat

[3]: Děkuji. Cestování jen tak, to je téma! :-) Ale on nakonec Eddie bude jistě tolik přesvědčivý jako já a budeš bez šance. Koneckonců, kdo by chtěl být zavřený v tašce. Hm, možná Louisi od Elo-chan, ale on je upír, takže.. ._.

[4]: Lidé jsou zvědaví a očumují, to dělají velmi okatě, ale jinak nic. Sestřičky v nemocnici, pak dělaly "Jéééé.." Je to zvláštní, ale jen málo lidí se zeptá. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama