Tajemství pana Tele(ho :D)

19. srpna 2011 v 13:34 | Princ Lawrence II. Lohikärmský (Hiroko a pan Tele) |  Tématické večery
Poslední týden jsem sdílel své lože s panem Teletem (Telem, nevím) a téměř každý den jsem se probouzel s mokrýma nohama a tak jsem se rozhodl, že tomu, pokud neupadnu do svého "dělamůžoustřílet" spánku, příjdu na kloub.


Byla hluboká noc (i když zase ža tak hluboká taky nebyla, bylo k osmé večerní a Lawri se rozhodl, že hodinka pro krásu před spaním se počítá) a princ Lawrenc si spinkal ve své oblíbené poloze "bok/bříško a tlapka pod hlavou.


Když v tom to ucítil! Něco vlhkého se mu otíralo o chodidla. Okamžitě se probral. Zastrčil si ofinu za ucho a několikrát zamrkal, aby se ujistil, že nesní a to vlhko se mu jen nezdá.

Nezdá! Opatrně se posadil a nadzvedl peřinu.

A pak to uviděl! Pan Tele, jak mu olizuje chodidla!

Jeho výraz Lawrence zaskočil, rozzlobil, ale hlavně šokoval.

Rychle odhrnul peřinu na kraj a zakřičel: "Přistižen! Co to děláš, ty ty..!!" Vlastně poprvé (podruhé, ale pšt!) v životě tomuhle princi došla slova.

Lawrenc si zakryl oči. Tohle nechtěl vidět, jeden z jeho harémových mazlíků mu večer, co večer olizoval nohy a dělalo ho to tolik šťastným.. Tohle nechtěl vidět!

Pan Tele byl snad zmatenější než Lawrenc, počítal s tím, že ho u toho nikdy nikdo nepřistihne. "Já já já.." koktal a vrhnul se princi do klína. "Mám, já mám rád Vaše královské nohyyy..." fňukal mu do trička a snažil se prince přesvědčit, že už to nikdy neudělá.

Lawrenc k němu sklopil oči. Chvilku se díval do těch smutných očiček a pak pookřál.

"No co, každý máme něco a pokud máš rád moje nohy." Usmál se.

Pan Tele k němu vzhlédl a měl na tváři vděčný, doufající úsměv. Princ ho objal a podrbal za ouškem.

Poté se zachumlali a společně dospali svou hodinku pro krásu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roderik Galant Roderik Galant | 19. srpna 2011 v 15:56 | Reagovat

Pěkný fotopříběh! :-) Pan Tele je tedy první sudokopytník s footfetishismem, kterého znám. :-) Ještě že je Jeho Veličenstvo tak milosrdné.
Nejvíc se mi líbí první dvě fotky. Na té první se Lawrimu muselo zdát něco pěkného, protože se ze spaní lehce usmívá. (Nebo se usmívá proto, že se mu líbí, co pan Tele provádí s jeho chodidly? :-)

2 Hiroko von Rabersdorf Hiroko von Rabersdorf | 19. srpna 2011 v 20:15 | Reagovat

[1]: Děkujeme.
Já myslím, že Lawrenc je tak milosrný hlavně proto, že má sám nějakou skyrtou touhu, ale zatím jsem se nic nedozvěděla, možná, až se k nám dostane Romi..^^
Lawri se ze spánku usmívá skoro pořád a to ani nemusí mít v posteli Tele, tak nevím. (Ale mám pocit, že se mu to líbí, přece jenom je to obrovský zájem o JEHO tlapky..)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama